Čínská platforma digitální zdravotní péče 111, Inc. navazuje strategickou spolupráci se společností Bayer Healthcare

Přední čínská online platforma pro lékárny a zdravotnictví 111, Inc. v úterý dosáhla strategické spolupráce s nadnárodní farmaceutickou společností Bayer Healthcare se sídlem v Německu, aby společně prozkoumala inovativní režim služeb digitální zdravotní péče a medicíny.

V říjnu loňského roku 111, Inc. a Bayer Healthcare navázaly víceúrovňové partnerství v oblastech, jako jsou protidrogové služby, správa pacientů a digitální marketing. Po upgradu strategické spolupráce tentokrát obě strany provedou hloubkovou spolupráci v oblasti vícekanálové komercializace drog, správy chronických nemocí, vzdělávání pacientů, internetové nemocnice a mnoha dalších oblastech.

Podle dohody o strategické spolupráci bude 111, Inc. jedinou platformou Bayer Healthcare pro digitální lékárny a zdravotnictví v oblasti přímé spolupráce v Číně, která pomůže zahraniční společnosti rozšířit její přítomnost na online i offline čínském trhu integrací inteligentního dodavatelského řetězce, velkých dat, cloudových služeb a dalších technologií.

Mezitím se obě strany budou spoléhat na internetové nemocnice a prozkoumají také vybudování platformy pro správu nemocí, která bude poskytovat digitální služby „zdravotní péče plus medicína“ včetně komunikace mezi lékařem a pacientem, vedení kurzu a přímého podávání léků pacientům.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *