Soutěže v podnikání pomáhají podpořit inovace malých a středních podniků v Číně

Několik čínských regionů nedávno vyzvalo malé a střední podniky k účasti v soutěžích o inovace a podnikání s velkorysými odměnami za povzbuzení a podporu inovativního rozvoje těchto podniků, uvedly v pondělí Shanghai Securities News.

Například organizační výbor soutěže „Maker in China“ v oblasti inovací a podnikání pro malé a střední podniky s důrazem na specializaci, zdokonalování, specifičnost a novinky v Šen-čenu (Shenzhen) v jihočínské provincii Kuang-tung (Guangdong) uspořádal 2. července online briefing, aby povzbudil malé a střední podniky a tvůrce, aby společně objevovali a kultivovali skupinu vynikajících projektů a týmů a prostřednictvím soutěže podpořili vývoj řady nových produktů, technologií, modelů a podniků.

Dozvěděli jsme se, že v soutěži bude vybráno 50 oceněných projektů s maximální cenou 150 000 jüanů (asi půl milionu Kč).

Registrace do soutěže o inovace a podnikání v malých a středních podnicích v provincii Che-nan (Henan) ve střední Číně již byla dokončena v období od 14. do 25. června a projekty, které vyhrají první, druhou a třetí cenu a ceny za vynikající výsledky v provinčním finále, budou uděleny 50 000 jüanů, 30 000 jüanů, 20 000 jüanů a 10 000 jüanů (asi 167 500, 100 500, 67 000 a 33 500 Kč).

Vynikajícím malým a středním podnikům, které se v těchto soutěžích objevily, bude doporučeno zúčastnit se soutěže „Maker in China“, soutěže v oblasti inovací a podnikání pro malé a střední podniky, kterou společně vyhlásily Ministerstvo průmyslu a informačních technologií a Ministerstvo financí v roce 2016.

Po schválení mohou být tyto doporučené podniky kandidáty na 500 nejlepších čínských podniků a mohou se zúčastnit národního finále soutěže „Maker in China“.

Soutěž „Maker in China“ doporučí vynikající projekty investičním fondům, institucím rizikového kapitálu a bankám a uspořádá online a offline aktivity související s obchodem, aby shromáždila a nasměrovala různé investiční a finanční instituce, aby poskytly diverzifikované služby pro zúčastněné podniky.

malé a střední podnikySouvisející orgány rovněž poskytnou technické služby, jako jsou inspekce a detekce, přenos technologií, digitální transformace a průmyslový design, jakož i právní, lidské zdroje, finanční a duševní vlastnictví na vnitrostátních předváděcích platformách veřejných služeb pro malé a střední podniky pro vynikající projekty a zajistí lektory pro podnikání a odborníky v oblasti technologií, investic a řízení pro poskytnutí souvisejících pokynů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *