KSČ obstojí ve zkoušce času, říká bangladéšská politička

Komunistická strana Číny (KSČ) obstála nejen ve zkoušce času, ale také vedla k velkolepému rozvoji čínského lidu, uvedla Shammi Ahmed, tajemnice podvýboru pro mezinárodní záležitosti bangladéšské vládnoucí strany Awami League.

Cesta KSČ od jejího zrodu s pouhými 50 členy k dnešním více než 95 milionům členů ukázala progresivní povahu strany, uvedla v nedávném rozhovoru pro Xinhua ke 100. výročí založení KSČ.

Udržováním svých základních principů hledání štěstí pro lidi a snahou o oživení čínského národa dovedla KSČ Čínu k dosažení pozoruhodného sociálního a ekonomického pokroku, dodala.

KSČ vedla lid k tomu, aby během své slavné cesty účinně reagoval na výzvy, odolával velkým rizikům a překonával významné překážky.

Úspěch Číny v kontrole pandemie covid-19 a zmírňování chudoby přímo souvisí s vedením strany a strana významně přispěla k ochraně zdraví čínského lidu a dalších národů po celém světě a nabídla zkušenosti dalším zemím v boji proti pandemii.

Dále ocenila KSČ za její rozhodná opatření při omezování šíření covid-19, sdílení antipandemických zkušeností se světem a podpoře globálního boje proti viru.

KSČ si klade za cíl usilovat o prosperitu pro všechny. Svět proto musí obdivovat schopnost KSČ zachovat jednotu a harmonii čínského lidu, řekla Shammi.

Shammi věří, že KSČ vytváří participativní formu správy s politikami zaměřenými na lidi vyplývajícími z přesně navržených a řízených koncepcí rozvoje.

Dalším zásadním aspektem KSČ je podle ní ideologie upřednostňování mírového rozvoje, multilateralismu a sdílené globální prosperity.

Lidé, kteří stojí na správné straně historie, byli svědky toho, že KSČ je odhodlána nejen shromáždit čínské občany a vést je k tomu, aby dobře vedli své vlastní záležitosti, ale také budovat komunitu se společnou budoucností pro lidstvo, která bude podporovat světový mír a společný vývoj.

Kromě toho KSČ díky ideologii mírového rozvoje, multilateralismu a sdílené globální prosperitě dosáhla pozoruhodných úspěchů.

Plán KSČ pro rozvoj Číny v letech 2021–2025 se podle ní zaměřuje na posilování domácí ekonomiky a konsolidaci sociálního rozvoje.

S cílem „v zásadě dosáhnout socialistické modernizace“ do roku 2035 je vize KSČ chvályhodná, poznamenala.

Věří, že tím, že zůstane věrná svým základním principům a přesvědčením, může KSČ překonat potíže a dosáhnout svého stanoveného cíle vybudovat silnější národ.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *