Italské vydavatelství Class Editori uvádí novou knihu Jak podnikat v Číně a podél Hedvábné stezky

Kniha „Jak podnikat v Číně a podél Hedvábné stezky“ byla nedávno vydána italskou multimediální skupinou Class Editori – Milano Finanza.

Kniha představuje příležitosti pro italské společnosti na čínském trhu a v dalších zemích podél Hedvábné stezky.

Iniciativa Hedvábné stezky otevřela nové cesty spolupráce mezi Čínou a Itálií, zejména pokud jde o technologickou výměnu mezi malými a středními podniky.

Itálie je navíc jedinou zemí skupiny G7, která podepsala oficiální memorandum o porozumění, aby se připojila k BRI, a proto mají italské společnosti konkurenční výhodu při rozvíjení spolupráce s Čínou a dalšími zeměmi spojenými s Hedvábnou stezkou včetně zemí ve Středomoří a Africe.

The book Doing Business in China and along the Belt and Road, therefore, is an indispensable update to learn about projects, personalities and initiatives that are developing between the East and Italy, one of Europe’s most important industrial economies.

Kniha „Jak podnikat v Číně a podél Hedvábné stezky“, je proto nepostradatelnou aktualizací, která umožňuje seznámit se s projekty, osobnostmi a iniciativami, které se rozvíjejí mezi východem a Itálií, která je jednou z nejdůležitějších průmyslových ekonomik v Evropě.

Class Editori je předním vydavatelem novin a časopisů v Itálii a jeho cílem je poskytovat kvalitní ekonomické informační služby italským a světovým podnikům a institucím.

Jako dárek je digitální verze knihy v italštině k dispozici na následujícím odkazu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *