Čínská společnost na výrobu sportovního oblečení ANTA investuje v příštích 5 letech více než 13 miliard korun do výzkumu a vývoje

Čínská společnost ANTA pro sportovní oblečení oznámila ve čtvrtek své strategické cíle pro značku na příštích pět let, ve kterých objasnila ambice společnosti investovat v příštích pěti letech více než 4 miliardy jüanů (asi 13 miliard Kč) do výzkumu a vývoje, aby posílila své hlavní schopnosti ve vědeckých a technologických inovacích, uvádí Shanghai Securities News provozované společností Xinhua.

Společnost uvedla, že se bude v příštích pěti letech snažit dosáhnout složené roční míry růstu 18–25 procent. Online obchod bude mít v roce 2025 složenou roční míru růstu více než 30 procent a bude představovat 40 procent jejího podnikání.

Společnost ANTA dodržuje profesionalitu a zlepšování značky. Prostřednictvím opatření, jako je zlepšení globálního systému výzkumu a vývoje, zrychlení upgradů DTC, digitální transformace a podpora udržitelného rozvoje, si ANTA udržuje přední pozici na čínském trhu, pokud jde o úroveň výzkumu a vývoje sportovních technologií, vliv značky a velikost trhu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *