Chej-lung-ťiang pořádá v roce 2021 letní konferenci o propagaci cestovního ruchu na přilákání návštěvníků

V pátek se v Pekingu konala letní konference o propagaci cestovního ruchu v Chej-lung-ťiang (Heilongjiang) v roce 2021, která propagovala upgradované, diverzifikované a optimalizované produkty cestovního ruchu v provincii Chej-lung-ťiang na severovýchodě Číny.

Na konferenci představil Zhang Lina, vedoucí odboru publicity v provinčním výboru Komunistické strany Číny v Chej-lung-ťiang, šéf strany a vedoucí Úřadu pro kulturu a cestovní ruch v provincii Chej-lung-ťiang, 25 míst, která musíte navštívit, 244 turistických cílů, 100 samohybných tras, stejně jako osm produktů s letní tematikou, deset nejlepších festivalů cestovního ruchu a 13 specialit prefektur a měst v provincii a zaslal návštěvníkům přátelské a upřímné pozvánky.

Na základě poptávky turistů po pohodovém trávení léta akce doporučila řadu možností pro lepší zážitek. Provincie tentokrát doporučila osm produktů cestovního ruchu, které pokrývají známá scénická místa, oblíbené atrakce celebrit a rozvíjející se turistická střediska v celé provincii, přičemž počet doporučených produktů dosáhl nového maxima.

Kromě toho byly během akce uspořádány speciální prezentace pro čtyři hlavní města pro rozvoj cestovního ruchu v Chej-lung-ťiang včetně Char-pin (Harbin), Mu-tan-ťiang (Mudanjiang), I-čchun (Yichun) a Chej-che (Heihe).

Char-pin, které je známé jako mezinárodní mokřadní město a jehož průměrné letní teploty se pohybují mezi 18 a 22 stupni Celsia, je jedním z 20 světových letních letovisek.

S Ruskem na druhém břehu řeky mohou návštěvníci podniknout výlet do Chej-che a zároveň obdivovat ruskou scenerii. Scénická oblast Wu-ta-lien-čch‘ (Wudalianchi) s jedinečnou vulkanickou krajinou a pěti spojenými jezery je navíc místem, které musíte vidět.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *