Společnost Huawei zahajuje globální finanční program Partner Go Global

Čínský technologický gigant Huawei zahájil ve čtvrtek na finančním summitu Huawei Intelligent Finance v Šanghaji finanční program Partner Go Global (FPGGP), který má v úmyslu poskytnout svým partnerům ve finančním sektoru digitální technickou podporu pro rozšíření globálního trhu, uvedly Shanghai Securities News v pátek.

Program FPGGP má 25 počátečních členů včetně některých společností kótovaných na burze A, jako jsou Shenzhen Sunline Tech Co., Ltd., Client Service International, Inc., Shijiazhuang Changshan Beiming Technology Co., Ltd . a Yusys Technologies Co., Ltd..

Podle Huawei se FPGGP zaměří na spolupráci členů v pěti oblastech – politiky a předpisů, aplikačních scénářů, technologické architektury, provozní podpory a marketingu.

Huawei uvedl, že členové FPGGP mohou jako partneři využívat šesti hlavních výhod včetně podílu na obchodních příležitostech, zlepšování schopností, marketingu, propagace značky, podpory investic a financování a provozního poradenství.

V současné době společnost Huawei spolupracovala se 150 zvláštními finančními institucemi a vytvořila s nimi více než 200 finančních řešení. Podle Cao Chonga, prezidenta globálního finančního obchodního oddělení Huawei Enterprise Business Group, sloužila tato řešení více než 2000 klientů ve finančním odvětví v 60 zemích a regionech včetně 47 ze 100 největších bank.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *