Čínské značky čeká slibná budoucnost

Intenzivní rozvoj digitální ekonomiky umožnil mnoha čínským značkám efektivněji získat přehled o potřebách spotřebitelů digitálním způsobem. Podle nejnovější zprávy globální auditorské a poradenské společnosti KPMG, kterou v sobotu zveřejnil server Chinanews.com, se očekává nadějná budoucnost čínských značek a výrazné zvýšení jejich hodnoty.

Zpráva zaměřená na výhled vývoje čínského spotřebitelského trhu během 14. pětiletého plánu poukázala na to, že s rozvojem digitální ekonomiky se digitální spotřeba stala klíčovou silou, která podporuje pokračující dynamiku spotřeby v Číně a poskytuje další hnací sílu pro vývoj nového maloobchodu.

Nová městská střední třída povede ke změně konceptu celkové spotřeby v Číně z kvantitativní na kvalitativní. Se zavedením různých národních pobídek a posílením maloobchodní technologie novou infrastrukturou a digitální ekonomikou vzkvétají nové modely a formáty spotřeby, jako je živý přenos elektronického obchodování, provozování soukromých domén a bezcelní ekonomika, uvedl Qian Yixin, managing partner ve společnosti KPMG.

Podle zprávy musí podniky uznat pozitivní korelaci mezi hodnotou pro spotřebitele a hodnotou pro společnost, napravit nedostatky na úrovni svých vlastních operací a průběžně optimalizovat interakci a efektivitu marketingu prostřednictvím datové inteligence.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *