Výstava stavebních strojů zahájí v Čchang-ša v provincii Chu-nan

Mezinárodní výstava stavebního zařízení (2021 CICEE) se bude konat od 19. do 22. května v Mezinárodním kongresovém a výstavním centru v Čchang-ša (Changsha), hlavním městě provincie Chu-nan (Hunan) ve střední Číně.

Přihlásilo se zatím asi 1450 vystavovatelů včetně 32 z 50 největších světových podniků v oblasti stavebních strojů a podle organizačního výboru bude vystaveno téměř 10 000 druhů skeletů a motorů stavebních strojů včetně dalšího příslušenství.

Podniky pocházející z provincie Chu-nan zabírají přibližně 71 procent vystavovatelů, zatímco mezinárodní vystavovatelé pokrývají přibližně 20 procent výstavní plochy, uvedl Gao Haitao, viceprezident asociace stavebních strojů Čchang-ša.

2021 CICEE, který má rozlohu více než 300 000 metrů čtverečních, zahrnuje čtyři hlavní části, jako jsou výstavy, fóra a summity, obchodní aktivity a soutěže.

Organizační výbor dokončil stavbu inteligentních výstav, živých 5G vysílání a sálů elektronických výstav, které se začnou provozovat 10. května a poskytnou virtuální prohlídku s online komunikaci a transakcemi na jedno kliknutí, poznamenal Gao.

2021 CICEE společně pořádá Čínská strojírenská průmyslová federace, Čínská společnost pro stavební stroje, Oddělení průmyslu a informačních technologií v provincii Chu-nan, místní Ministerstvo obchodu, Čínská rada pro podporu mezinárodního obchodu (CCPIT) a městská vláda Čchang-ša.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *