Výstava CICEE 2021 září okouzlujícími stavebními stroji

Ve dnech 19. až 22. května se v Čchang-ša, provincii Chu-nan ve střední Číně, konala Mezinárodní výstavy stavebního vybavení Changsha 2021 (2021 CICEE), na které byly k vidění poutavé stavební stroje.

Výstava, pořádaná organizačním výborem CICEE, kterou provedla Hunan Construction Machinery Leasing Service Industry Association, se rozkládala na ploše 15 000 metrů čtverečních.

Výstavní plocha byla rozdělena na oblast interakce s publikem, soutěžní oblast provozních dovedností, výkonnostní oblast inteligentních bezpilotních operací a oblast pódiových vystoupení.

Valčík a breakdance bagrů, přehlídka ovládání bezobslužných bagrů, interaktivní hry pro děti na řízení bagrů atd. to vše posloužilo k představení inteligentních a technologicky náročných stavebních strojů, řekl Xu Xihui, provozní ředitel výstavy.

Společnost Sany Group, přední výrobce stavebních strojů v Číně, představuje bezobslužné rypadlo pracující v reálném čase založené na technologii 5G a ukazuje trend vzdáleného bezpilotního řízení vývoje stavebních strojů na bázi 5G.

Přesný provoz byl dalším významným rysem vystavovaných stavebních strojů. Například 22 tun vážící bagr „vzal“ nůž a nakrájel meloun na malé kousky.

V interaktivní sekci se děti bavily řízením bagrů pod vedením operátorů, zatímco ve předváděcí sekci natáhlo několik bagrů své mechanické paže a vytvořilo tvar srdce jako požehnání publiku.

Dozvěděli jsme se, že Hunan Construction Machinery Leasing Service Industry Association hodlá z této výstavy výkonů vytvoří trvalou a vlivnou událost v oblasti duševního vlastnictví a srovnávací přehlídku inteligentních a sci-tech úspěchů pro odvětví stavebních strojů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *