V Chu-nan, hlavním městě provincie Čchang-ša začíná Mezinárodní výstava stavebních strojů 2021 CICEE

Mezinárodní výstava stavebního vybavení Changsha 2021 (2021 CICEE) začala ve středu v Mezinárodním kongresovém a výstavním centru v Čchang-ša, hlavním městě provincie Chu-nan, která leží ve střední Číně.

Výstava CICEE 2021, plánovaná do 22. května, je společnou akcí Čínské federace strojního průmyslu, Čínské společnosti pro stavební stroje, Odboru průmyslu a informačních technologií provincie Chu-nan, Ministerstva obchodu provincie Chu-nan, Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu ( CCPIT), Sub-rady Chu-nan a Obecní vlády Čchang-ša.

S tématem „Inteligentní nová generace stavebních strojů“ slouží 2021 CICEE jako mezinárodní výstavní platforma pro nové technologie, nová zařízení a nové formáty celosětového odvětví stavebních strojů.

Letošní výstava, která pokrývá výstavní plochu 300 000 metrů čtverečních, přilákala k účasti na čtyřdenní akci 1450 čínských a zahraničních vystavovatelů, včetně 32 z 50 největších světových společností působících v oblasti stavebních strojů. Více než 600 účastníků, včetně úředníků z velvyslanectví zemí a zástupců podniků z domova i ze zahraničí, se zúčastní slavnostního zahájení.

Navzdory zuřící pandemii COVID-19 v roce 2020 se čínský sektor stavebních strojů postavil proti sestupnému trendu a stal se nejrychleji rostoucím segmentem v celkovém strojírenském průmyslu. V prvním čtvrtletí letošního roku si domácí průmysl stavebních strojů i nadále udržoval dobrou dynamiku rozvoje a dosáhl meziročního růstu příjmů 71,85 procenta a zisku 1,38krát, přičemž došlo k řadě vědeckých a technologických úspěchů v inovacích.

Po téměř sedmi desetiletích vývoje se stavební stroje staly pro Chu-nan značkovým průmyslem, řekl Mao Weiming, guvernér provincie.

Se svou produkcí asi 70 procent z celkových kategorií výrobků stavebních strojů v Číně a prvním místem z hlediska hlavního příjmu z podnikání po celé zemi po dobu 11 po sobě jdoucích let se stal Chu-nan největší čínskou základnou průmyslu stavebních strojů.

Mezitím se provincie aktivně účastní výstavby infrastruktury v zemích zapojených do iniciativy Hedvábné stezky (BRI) a produkty stavebního vybavení vyrobené společnostmi v Chu-nan se rozšířily do asi 160 zemí a regionů po celém světě.

Významné podniky stavebních strojů v Chu-nan, jako jsou Sany Group a Zoomlion, vynakládají veškeré úsilí k výrobě inteligentních továren. V těchto továrnách zavedli zelenou, digitální a inteligentní výrobu a prodej, čímž se zkrátil hospodářský cyklus a zvýšili příjmy z podnikání, čistý zisk a čistou ziskovou marži.

Provincie Chu-nan využije výhody CICEE k podpoře toku prvků zdrojů globálních stavebních strojů do Číny a odchodu čínských produktů do světa, aby podle Maa podpořil integrovaný rozvoj globálního průmyslu stavebních strojů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *