Ťiang-su usiluje o integrovaný rozvoj odvětví sportu a cestovního ruchu

Provinční sportovní úřad a ministerstvo kultury a cestovního ruchu ve východočínské provincii Ťiang-su (Jiangsu) v pondělí společně vydaly akční plán k prohloubení integrovaného rozvoje provinčního sportovního a turistického průmyslu s cílem vytvořit nový zdroj ekonomického růstu a uspokojit potřeby lidí pro vysoce kvalitní život během 14. období pětiletého plánu (2021–2025).

Podle plánu bude Ťiang-su rozvíjet různé aktivity k vytvoření řady akcí, jako jsou aktivity spojené s iniciativou Hedvábné stezky a Grand Canal, organizovat více sportovních akcí, jako jsou maratony a cyklistické výlety, které mají hojnou účast a značný význam pro cestovní ruch, kultivují základnu inovativních projektů pro integrovaný rozvoj sportu a cestovního ruchu.

Prohlubování integrace sportu a cestovního ruchu a rozvoj sportovního cestovního ruchu je nevyhnutelným trendem pro podporu transformace a modernizace odvětví cestovního ruchu, stejně jako nevyhnutelnou volbou pro podporu kvality a efektivity sportovního průmyslu, uvedl Chen Shaojun, ředitel Provinčního sportovního úřadu Ťiang-su.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *