China Broadcasting Network (CBN) letos vstoupí do průmyslu 5G

Očekává se, že společnost China Broadcasting Network Corporation Ltd. (CBN) zahájí v tomto roce podnikání v oblasti 5G se svou novou ochrannou známkou, která je zatím ve saádiu podávání žádosti.

CBN letos v dubnu podala celkem 12 informací o této ochranné známce včetně jednoho grafického a jednoho textového loga, které podle Čínské národní správy duševního vlastnictví procházejí příslušným procesem.

Je nezbytností pro CBN, aby požádala o novou ochrannou známku, která přiměje uživatele vytvořit si nový vztah k identitě telekomunikačního operátora a zároveň urychlí integraci do sítě, citovaly Shanghai Securities News Wu Chunyonga, odborníka na integraci do sítě.

CBN a China Mobile mají podle plánu dokončit výstavbu 400 000 základnových stanic v pásmu 400 MHz v pásmu 700 MHz do konce letošního roku, uvedl Liang Xiaotao, generální ředitel CBN na konferenci World Telecommunication and Information Society Day Conference (WTISD Conference), která se konala v pondělí.

CBN byla založena loni v říjnu a stala se čtvrtým telekomunikačním operátorem v zemi po China Mobile, China Unicom a China Telecom a pracuje na integraci národních sítí kabelové televize a budování jednotného systému řízení a správy pro rádiové a televizní sítě 5G plus.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *