Čcheng-tu zve globální vystavovatele k účasti na veletrhu doutníků

Čcheng-tu (Chengdu), hlavní město jihozápadní čínské provincie S‘-čchuan (Sichuan), uspořádalo v pondělí konferenci s pozváním globálních vystavovatelů na mezinárodní konferenci Cigar Expo (Čcheng-tu) (2021 ICE) v roce 2021.

2021 ICE se bude konat v mezinárodním kongresovém centru Tianfu v Čcheng-tu od 8. do 10. listopadu a je pořádané společnostmi China Cigarette Sales Corporation a China Tobacco International Group Limited.

Uvádí se, že 2021 ICE se zaměří na výstavu prémiových doutníků a souvisejících produktů čínských a zahraničních značek, doutníkovou kulturu a zkušenosti se životním stylem a na výměnu a spolupráci řetězce doutníkového průmyslu s celkovou výstavní plochou přes 10 000 metrů čtverečních .

Budou vystaveny různé produkty a služby včetně prémiových doutníků, tabáku, příslušenství, dýmek, párování nápojů, životního stylu,  cigaretových strojů a doutníkových médií.

Zároveň se uskuteční různá setkání a aktivity, jako je Cigar Night, odborná fóra a ochutnávky doutníků, recepce s ochutnávkou čínských doutníků atd. Ve snaze vytvořit platformu pro usnadnění výměny, konvergence a vzájemného rozvoje v oblasti obchodu, technologie a projektové spolupráce v doutníkovém průmyslu, uvádí Sekretariát organizačního výboru 2021 ICE.

Stojí za zmínku, že během veletrhu bude postavena cloudová výstavní síň. Zcela nová online digitalizovaná výstavní platforma s IT aplikacemi, jako jsou 5G, VR / MR a velká data atd., nabídne kreativní prostor pro zobrazení, komunikaci a další interakce.

Expo pozve více než 150 domácích a zámořských podniků s účastí více než 10 000 vystavovatelů, hostů a profesionálních návštěvníků. Účast potvrdily slavné značky jako Habanos, Davidoff, Bulldog a Wuliangye.

První ICE se konal v roce 2019 v Šen-čenu (Shenzhen) v jižní Číně. Jako hostitelské město 2. ICE je Čcheng-tu jedním z největších trhů doutníků v Číně s pevnou průmyslovou základnou a obrovským potenciálem pro doutníkový průmysl.

Potenciální vystavovatelé jsou vítáni k registraci online na oficiálních webových stránkách 2021 ICE na www.intercigarexpo.com.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *