Více než 1300 firem a organizací se účastní 12. veletrhu Expo Central China

Více než 1300 podniků a organizací se zúčastní 12. veletrhu Expo Central China v Tchaj-jüanu (Taiyuan), hlavním městě severočínské provincie Šan-si (Shanxi), uvedlo v úterý ministerstvo obchodu.

Na veletrhu, který se bude konat od 21. do 23. května, se uskuteční celkem 71 výstav, fór a projektových aktivit a šest typů speciálních akcí, uvedl náměstek ministra obchodu Wang Shouwen.

Hlavní výstava se bude konat na celkové ploše 30 000 metrů čtverečních a bude představovat technologie a finance, mezinárodní průmysl, kulturní cestovní ruch, ochranu ekologického životního prostředí, zdravotnictví atd.

Expo Central China je jediná velkoplošná výstava v zemi schválená Státní radou a sponzorovaná Ministerstvem obchodu, Státní správou pro průmysl a obchod, Čínskou národní správou cestovního ruchu, Čínskou federací průmyslu a obchodu, Čínskou radou pro propagaci Mezinárodního obchodu, Čínskou federací průmyslové ekonomiky a vládami šesti provincií Šan-si (Shanxi), Ťiang-si (Jiangxi), Che-nan (Henan), Chu-pej (Hubei), Chu-nan (Hunan) a An-chuej (Anhui).


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *