Trip.com Group na hongkongské burze cenných papírů

Trip.com Group, globální poskytovatel cestovních služeb se sídlem v Šanghaji, byla v pondělí oficiálně uvedena na hongkongské burze cenných papírů pod kódem akcie 9961.HK.

Během pondělního obchodování její akcie otevíraly na 281 hongkonských dolarech (asi 36,16 amerického dolaru), což je nárůst z nabídkové ceny 268 hongkonských dolarů.

Společnost Trip.com Group, která byla založena v roce 1999 a uvedena na NASDAQ v roce 2003, rozšířila v posledních dvou desetiletích své globální působení a stala se jedním z předních světových poskytovatelů cestovních služeb.

Jane Sun, generální ředitelka společnosti Trip.com Group, na slavnostním ceremoniálu v Šanghaji uvedla, že díky dvojímu kótování na NASDAQ a hongkongské burze cenných papírů může společnost mít skutečně globální nabídku, která lépe odráží její mezinárodní přítomnost a výhled.

Dodala, že společnost se těší na zahájení globálního oživení cestování.

Skupina Trip.com Group v tiskové zprávě uvedla, že plánuje použít čistý výtěžek ze zápisu na financování rozšíření svých turistických nabídek a zlepšení uživatelských zkušeností, investice do technologií k posílení své vedoucí pozice na trhu v oblasti produktů a služeb a financování obecných firemních potřeb a potřeb pracovního kapitálu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *