Šan-tung nabízí poukázky v hodnotě 15 milionů jüanů na podporu kultury a turistiky

Východočínský Šan-tung (Shandong) se aktivně spojuje s finančními institucemi a absorbuje finanční kapitál, aby zvýšil spotřebu v oblasti kultury a cestovního ruchu vydáním poukázek v hodnotě přes 15 milionů jüanů (asi 50 milionů Kč), uvádí Chinanews.com.

Šan-tung si klade za cíl posílit důkladnou integraci kultury, cestovního ruchu a související spotřeby z obou konců nabídky i poptávky, zavádí přímé finanční dotace pro spotřebitele, preferenční slevy pro obchodníky a podporu od finančních institucí atd., uvedl Zhang Baike, ředitel divize průmyslového rozvoje provinčního ministerstva kultury a cestovního ruchu v Šan-tungu.

Šan-tung se bude spoléhat na úvěrový systém bank a dalších finančních institucí, aby prověřil vysoce kvalitní malé, střední a mikrokulturní podniky cestovního ruchu s určitým potenciálem a dobrým jménem a poskytl úvěrovou podporu jejich rozvoji. V současné době již 16 měst v Šan-tungu implementovalo finanční fond pro kulturu a cestovní ruch ve výši téměř 150 milionů jüanů (asi 500 milionů Kč), dodal Zhang.

Provincie Šan-tung vydala poukázky pro spotřebitele prostřednictvím systémů hlavních platforem elektronického obchodování, které spotřebitelům zjednodušily proces získávání poukázek, zlepšily zkušenosti se spotřebou a zvýšily efektivitu využití kapitálu, uvedl Zhi Mei, zástupce ředitele divize průmyslového rozvoje Provinčního ministerstva kultury a cestovního ruchu.

Od poloviny dubna 16 měst současně zahájí pátou Sezonu kultury a cestovního ruchu v Šan-tungu, která potrvá do října.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *