Přes 4000 účastníků konference Boao Forum for Asia

Více než 4000 lidí se podle čtvrteční tiskové konference zúčastní výroční konference Boao Forum for Asia (BFA), která je naplánována na 18. až 21. dubna v Boao v jičínské provincii Chaj-nan (Hainan).

Oficiální statistiky ukazují, že se přihlásilo 4128 lidí včetně více než 80 čínských úředníků, zhruba 60 zahraničních diplomatů v Číně a více než 130 podnikatelů z Číny i ze zahraničí.

Čtyři dílčí fóra budou podle tiskové konference diskutovat o tématech, jako je udržitelný rozvoj venkovských oblastí a ostrovních ekonomik na Námořní hedvábné stezce 21. století.

20. fórum se bude konat hlavně offline, ale částečně online pro prevenci a kontrolu covid-19, uvedl Wang Sheng, ředitel provinčního zahraničního úřadu.

Všichni účastníci fóra jsou povinni předložit negativní test na nukleové kyseliny provedený maximálně 72 hodin před vstupem do Chaj-nanu (Hainan) a podstoupit další test v jedné ze vstupních bran provincie, uvedl Zeng Zhaochang, zástupce ředitele provinční zdravotní komise.

BFA byla založena v roce 2001. Je to nevládní a nezisková mezinárodní organizace, která se zavázala podporovat regionální ekonomickou integraci a přibližovat asijské země jejich rozvojovým cílům.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *