Přední čínská platforma krátkých videí Kuaishou se spojila se Šanghají při podpoře městské výstavby

Přední čínská platforma pro sdílení krátkých videí Kuaishou nedávno uzavřela dohodu o strategické spolupráci s místní vládou v Šanghaji, aby společně podpořily šanghajskou městskou výstavbu, informoval China News Friday.

Podle této dohody se obě strany zaměří na vládní záležitosti, podporu měst, průmyslovou spolupráci, konvergenční média a školení talentů.

Podle Yu Haibo, staršího viceprezidenta Kuaishou Technology, má Kuaishou v Šanghaji solidní uživatelskou základnu sahající od vládních úřadů až po občany. Dodává, že na základě spolupráce se Šanghají pomůže Kuaishou více čínským městům rozvíjet novou infrastrukturu a přicházet s novými podněty v ekonomickém rozvoji.

Zároveň se společným spuštěním tohoto oficiálního videoúčtu obě strany spolupracují i na podpoře digitální transformace Šanghaje v oblasti integrace a rozvoje médií, publikace obrazů města, offline aktivit a veřejného mínění.

Podle dohody bude rovněž vyvinuto úsilí k prohloubení průmyslové spolupráce včetně online a offline aktivit zaměřených na inteligentní výrobu automobilů, e-sportovní hry a tradiční spotřebu.

Kuaishou nabídne místním šanghajským podnikům, které se k platformě přihlásí, podpůrná opatření, pokud jde o internetový provoz, obsah a další aspekty a poskytne jim tak pohodlné online marketingové prostředí.

Společnost Kuaishou se konkrétně zavazuje poskytnout podnikům individuální pomoc při vstupu na platformu, videopropagaci a transakcích.

Kuaishou ponese přibližně 90 procent výrobních nákladů jako dotaci pro podniky, které plánují spustit placená videa, a může také zprostředkovat obchodní spolupráci mezi podniky a internetovými influencery.

Je třeba poznamenat, že oficiální krátký videoúčet, který představuje vládní politiku Šanghaje a jehož cílem je zobrazit městský obraz Šanghaje v různých aspektech prostřednictvím platformy Kuaishou, byl oficiálně spuštěn při slavnostním podpisu.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *