Mezinárodní výstava elektroniky v Kuang-čou si klade za cíl podporovat „duální oběh“

V pondělí byla v jihočínském městě Kuang-čou (Guangzhou) zahájena mezinárodní výstava elektroniky a elektrických spotřebičů s tématem podpory domácí poptávky a využití globálního trhu.

Podle organizátorů více než 1000 vystavovatelů přineslo na výstavu Guangzhou International Electronics and Smart Appliances Expo 60 000 produktů.

Expozice se skládá ze šesti sekcí včetně spotřební elektroniky, mobilní elektroniky a náhradních dílů, elektronických sportovních her a domácích spotřebičů o celkové výstavní ploše přesahující 40 000 metrů čtverečních.

Na čtyřdenní akci budou vystaveny 5G terminály, flexibilní displeje, technologie s ultravysokým rozlišením a virtuální realita.

Rovněž se budou konat fóra a summity k tématům, jako jsou vývojové trendy v odvětví spotřební elektroniky a přeshraniční elektronický obchod.

Akci společně organizuje Obchodní rozvojová kancelář ministerstva obchodu, Čínská rada pro podporu mezinárodního obchodu v Kuang-čou (CCPIT Guangzhou Committee) a místní výstavní společnost.

Yang Yong, ředitel výboru CCPIT v Kuang-čou, uvedl, že se výstava chystá využít explozivního růstu trhu s inteligentní spotřební elektronikou, aby podpořila expanzi a modernizaci spotřeby elektronických výrobků a podpořila „duální oběh“.

„Duální oběh“ označuje nové čínské paradigma rozvoje, kde se domácí a zámořské trhy navzájem posilují, přičemž domácí trh je oporou.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *