„Huawei Carrier Congress 2021“ zahajuje podporu digitálního růstu Bangladéše

Čínský telekomunikační gigant Huawei zahájil v Bangladéši s místními investory a dalšími stranami z oblasti jižní Asie speciální akci nazvanou „Huawei Carrier Congress 2021“.

Událost ve čtvrtek virtuálně zahájil bangladéšský ministr pošt a telekomunikací Mustafa Jabbar.

Kongres, který potrvá téměř do konce května, si klade za cíl vyměnu názorů na technologické trendy a další aspekty, které mohou v příštích dnech ovlivnit svět technologií.

Očekává se, že se k této události v příštích několika dnech virtuálně, ale i fyzicky při zachování preventivních opatření proti covid-19 připojí různí MNO (operátoři mobilních sítí) včetně telekomunikačních operátorů, partnerů, regulačních orgánů, think-tanků, akademické obce z Bangladéše, Bhútánu a Nepálu, uvádí prohlášení Huawei.

Jako globální poskytovatel infrastruktury ICT společnost Huawei tvrdí, že se zavázala pomáhat průmyslu rozšiřovat hranice podnikání a hledat nové cesty, které zajistí růst.

Aby mohla společnost Huawei zkoumat tyto a další příležitosti, uspořádala tuto akci, kde si účastníci a diskutující budou vyměňovat názory na technologické trendy a obchodní řešení.

Bangladéšský ministr Mustafa Jabbar ve svém projevu jako hlavní host uvedl, že zavedli telekomunikační průmysl jako významný sektor země.

„A nyní si užíváme výsledků směru, kterým jsme se vydali.“

Ve svém uvítacím projevu Edward Zhou, viceprezident společnosti Huawei pro globální veřejné záležitosti, uvedl: „Bangladéš se těší našemu upřímnému odhodlání s našimi maximálními schopnostmi a odhodláním k digitalizaci této země.“

O kongresu uvedl: „Huawei Carrier Congress představí téměř všechna nejnovější řešení a způsoby digitální transformace po celém světě a zintenzivní růstovou příležitost ICT v Bangladéši. Může fungovat jako most pro spolupráci a společné porozumění mezi regulačními orgány, provozovateli a dalšími hráči v obchodním průmyslu.“

Akce, inspirovaná tématem „Rozsvícení budoucnosti“, osvětlí mimo jiné otázky související s inteligentními sítěmi a základem digitálních služeb.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *