Začátkem dubna odstartuje Šanghajský týden módy

Šanghajský týden módy podzim/zima 2021 bude zahájen 6. dubna, aby se na spotřebitelský trh dostalo více energie, uvedla v pondělí městská obchodní komise v Šanghaji.

Šanghaj zaznamenala v prvních dvou měsících roku 2021 meziroční růst maloobchodního prodeje o 48,6 procenta, což je více, než je průměrné tempo země v daném období, uvedla komise.

Data ukázala, že více než 60 procent značek účastnících se týdne módy zaznamenalo v roce 2020 výrazný růst prodeje, přičemž téměř 40 procent otevřelo nové kamenné obchody.

Díky přísným preventivním a kontrolním opatřením proti epidemii se akce příští měsíc obnoví v offline prostředí s více než stovkou nových produktů uvedených na trh v módních kulisách města.

K dispozici bude také nově vytvořená online akce s názvem „Shanghai Fashion & Lifestyle Carnival“ na podporu domácích značek a návrhářů.

Šanghajský týden módy, který měl debut v roce 2003, je významnou módní přehlídkou a obchodní a výměnnou platformou v Asii. Po epidemii covid-19 před rokem se stala plně digitální a v říjnu loňského roku byl opět spuštěn offline.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *