Ťiang-si bude spolupracovat s ministerstvem zemědělství na budování pilotní základny pro organické ekologické zemědělské produkty

Čínské ministerstvo zemědělství a venkova a východočínská provincie Ťiang-si (Jiangxi) minulý čtvrtek podepsaly rámcovou dohodu o spolupráci pro společné vybudování pilotní základny pro organické ekologické zemědělské produkty v Ťiang-si.

Ministr zemědělství a venkova Tang Renjian poznamenal, že ministerstvo přikládá velký význam hospodářskému rozvoji zemědělství a venkova v Ťiang-si. Bude i nadále poskytovat velkou podporu Ťiang-si, pokud jde o politiky, projekty a fondy, aktivně podporovat budování národní základny pro organické ekologické zemědělské produkty v Ťiang-si a energicky podporovat úsilí Ťiang-si v oblasti revitalizace venkova.

Yi Lianhong, guvernér provincie Ťiang-si, uvedl, že Ťiang-si navrhla vybudování národní základny pro organické ekologické zemědělské produkty a usnadnění komplexního oživení venkova během 14. pětiletého plánu (2021–2025).

Doufáme, že ministerstvo bude moci Ťiang-si nadále poskytovat velkou podporu při konsolidaci a rozšiřování jejích výsledků v oblasti zmírňování chudoby, prosazování vitalizace venkova a urychlení modernizace zemědělství a venkovských oblastí, dodal Yi.

Podle dohody, spoléhající na jedinečné ekologické prostředí a zemědělské zdroje Ťiang-si, obě strany provedou konstrukci systému, vytvoření základny, průmyslovou integraci, budování značky a technologický servis pro organické ekologické zemědělské produkty a budou usilovat o přeměnu provincie Ťiang-si v pilotní projekt, který vytvoří základ pro národní strategii výroby organických ekologických zemědělských produktů.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *