Čínská palírna Xifeng Group se zaměřuje na budování mezinárodní značky Baijiu s kulturou Hedvábné stezky

Xifeng Group, renomovaný výrobce Baijiu se sídlem v severozápadní čínské provincii Ša-an-si (Shaanxi), uspořádal v úterý v Si-anu (Xi’an), hlavním městě Ša-an-si,  konferenci na podporu uznání národních prodejců a dodavatelů.

Bývalá novozélandská premiérka Jenny Shipleyová, viceprezidentka NEXT Federation dr. Jae-Hoon Yoo a další zámořští hosté zaslali společnosti na konferenci videozdravici.

Tváří v tvář dvojitému tlaku vyvolanému pandemií covid-19 a celosvětovým hospodářským poklesem v roce 2020 dosáhla společnost tržby ve výši 6,3 miliardy jüanů (asi 21 miliardu Kč), přičemž u některých došlo k nárůstu až o 100 procent.

V kontextu prosazování vývojového modelu „dvojího oběhu“, ve kterém se domácí a zámořské trhy navzájem posilují, přičemž domácí trh je oporou, se skupina Xifeng zaměřuje na mezinárodní trh a rozšíření mezinárodního uspořádání.

Společnost podepsala smlouvy s mnoha zámořskými distributory a dosáhla záměrů spolupráce s mnoha zahraničními obchodníky, aby rozšířila svou přítomnost na mezinárodním trhu.

V roce 2020 Xifeng Group důrazně prosazovala strategii „špičkového a národního rozvoje“ a implementovala uspořádání národního trhu „4 plus 6 plus 16“, konkrétně čtyři strategické zóny, šest zvláštních zón a 16 provinčních poboček a mezinárodních divizí, poznamenal Zhang Zheng, šéf strany a předseda společnosti.

Chang’an, starověký název Si-anu, byl výchozím bodem starověké Hedvábné stezky a v této atmosféře se Xifeng baijiu stala zaslouženou značkou Baijiu, která se může pochlubit kulturou Hedvábné stezky, řekl Zhang.

Společnost plně využije výhod Hedvábné stezky v oblasti budování zážitkové zóny kulturního cestovního ruchu, která integruje výsadbu, produkci a vaření surového obilí, kulturní šíření a další zlepšení zákaznické zkušenosti a vytvořit tím nový marketing pro čínské baijiu, dodal.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *