Celníci v Pekingu dokončil odbavení téměř 20 000 položek pro zimní olympijské hry 2022

S blížícími se zimními olympijskými hrami v Pekingu 2022 vynaložily pekingské celní orgány veškeré úsilí na poskytování různých služeb celního odbavení a dohledu.

Ke konci ledna dokončily kontrolu a celní odbavení více než 10 šarží dováženého materiálu pro zimní olympijské hry, a to včetně sněhových strojů a lopat na led v celkové hodnotě více než 21 milionů jüanů (asi 70 milionů Kč) a více než 19 700 kusů zboží logistického centra zimních olympijských her v Pekingu v hodnotě téměř 36 milionů jüanů (asi 120 milionů Kč), uvedl v úterý server Chinanews.com.

Obecná celní správa nedávno poukázala na to, že během zimních olympijských her a paralympijských her v Pekingu 2022 bude poskytovat služby „na jednom místě“ včetně celního odbavení, dohledu a konzultací a zřídí VIP kanály pro zimní olympijské hry, speciální okna pro celní prohlášení příchozích a odchozích materiálů a speciální kanály pro inspekce ve velkých přístavech, jako je Peking, přičemž upřednostňují celní postupy, jako jsou prohlášení, kontrola, odběr vzorků a testování.

Mezinárodní středisko distribuce nákladní dopravy v Pekingu Tianzhu Comprehensive Bonded Zone je určeno jako logistické centrum zimních olympijských her v Pekingu, které poskytuje centralizované skladovací a distribuční služby pro všechny druhy zakoupeného, ​​pronajatého a vypůjčeného materiálu. Prostřednictvím sdílení dat v reálném čase mohou celní orgány realizovat inteligentní dohled nad baleným a nebaleným zbožím, vozidly a materiály.

Pokud jde o materiály pro dočasný vstup na akci, pekingská celnice vyřídí celní odbavení v rámci záruky na daň poskytnuté organizačním výborem zimních olympijských her v Pekingu a příslušné materiály dodá prostřednictvím zvláštních kontrolních stanovišť.

V dalším kroku budou pekingské celní orgány i nadále přizpůsobovat pohodlnější služby dohledu pro zimní olympijské hry a budou se snažit dokončit služby dohledu nad celními odbaveními na zimních olympijských hrách s vysokými standardy.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *