Čínské společnosti zavádějí inovativní produkty na online veletrhu CES

Čínské společnosti představily řadu nových technologických produktů na probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky 2021 (CES), který se koná online od pondělí do čtvrtka.

Na plně digitálním veletrhu CES 2021 se účastní více než 1900 vystavovatelů s 210 společnostmi se sídlem v Číně, včetně 13 startupů, řekl Xinhua Gary Shapiro, prezident a CEO Consumer Technology Association (CTA), organizátor CES.

Čínské společnosti včetně Lenovo, TCL, Hisense, Skyworth a VVFly Electronics se letošního veletrhu zúčastnily za účelem budování své značky a navazování globálních partnerství.

Lenovo uvedlo na trh nové portfolio připojených zařízení, softwaru a řešení v oblasti konektivity, mobility, zábavy, her, rozšířené reality (AR), vzdálené práce, AI a dalších.

Mezi inovativními produkty jsou nové inteligentní brýle ThinkReality A3 s přizpůsobenými virtuálními displeji, pracovní postupy podporované AR a 3D vizualizace, které profesionálům a průmyslovým pracovníkům nabízejí komplexní digitální řešení.

Přední čínský výrobce televizorů TCL představil své nejnovější TCL Mini LED, QLED a 4K HDR televizory, skrolovací a rolovací displeje, vysoce výkonný zvuk, nová mobilní zařízení a inteligentní domácí spotřebiče v rámci své strategie technologie umělé inteligence a internetu věcí (IoT).


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *