V čínském Chej-che byl zahájen první zimní festival testování automobilů

Ve čtvrtek v Chej-che (Heihe) na severovýchodě čínské provincie Chej-lung-ťiang (Heilongjiang) byl zahájen první festival zimních testů pro automobily, jehož cílem je podpořit rozvoj automobilového testovacího průmyslu ve městě.

Během tříměsíčního festivalu plánuje Chej-che uspořádat osm sérií aktivit, jako jsou závody CCPC na sněhu, závodní jízdy v ulicích města a představení vozu Porsche s autonomním řízením.

Před hromadnou výrobou musejí automobily absolvovat zkušební jízdy v oblastech s extrémním počasím, aby byla zajištěna výjimečná kvalita, ovladatelnost a bezpečnost, což přináší příležitosti pro Chej-che, město ležící v čínské oblasti s vysokou nadmořskou výškou a tuhými mrazy.

V posledních letech považuje Chej-che rozvoj automobilového zkušebního průmyslu za důležitý úkol pro posílení průmyslu ledu a sněhu ve městě. Po letech vývoje Chej-che přilákalo osm zimních testovacích podniků a tři národní automobilové inspekční a testovací instituce. 24 automobilových podniků založilo své exkluzivní zimní testovací střediska v Chej-che, přičemž zimní testovací jízdy představují více než 80 procent z celkového počtu v Číně.

Díky uspořádání zimního testovacího festivalu Chej-che věří, že vytvoří prostředí světové třídy pro automobilové testovací podniky, výzkum a vývoj a testovací instituce, aby se v Chej-che mohly lépe rozvíjet, uvedl Mali, stranický šéf v Chej-che.

Chej-che má bohaté zdroje pro zimní testování automobilů, kompletní dopravní systém a vynikající servisní záruky. Čínská asociace výrobců automobilů (CAAM) poskytne Chej-che výkonnější a efektivnější služby, pokud jde o informační služby, stanovení standardů a průmyslovou sebekázeň, podle Yu Guang, hlavního odborníka CAAM.

Díky jedinečné geografické poloze, dobrým přírodním zdrojům, upřímnému humanistickému prostředí a dokonalým městským funkcím bude Chej-che i nadále poskytovat silné záruky pro automobilové podniky, aby získaly parametry pro zimní testování, uvedl Li Debin, hlavní inženýr kvality skupiny JAC Group.

Na zahajovacím ceremoniálu oznámil Zong Huanping, výkonný zástupce ředitele Národní projektové kanceláře Xinhua News Agency, že zimní testování automobilového průmyslu v Chej-che bylo úspěšně zahrnuto do Národního projektu značek Xinhua News Agency.

V budoucnu se projekt národní značky bude spoléhat na své bohaté mediální zdroje, silné komunikační kanály a špičkové think-tanky, aby poskytoval služby propagace pro Chej-che a dále rozšiřoval vliv a sociální účinek automobilového zimního testování v Chej-che.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *