Provincie Liao-ning a Ťiang-su podepisují dohody o spolupráci ve stavebnictví

Provincie Liao-ning (Liaoning) na severovýchodě Číny a provincie Ťiang-su (Jiangsu) na východě Číny ve středu podepsaly dohodu o spolupráci za účelem společné podpory vysoce kvalitního rozvoje ve stavebnictví, uvedl Liaoning Daily.

Během slavnostního podpisu signovalo dohody o spolupráci 16 reprezentativních podniků v oblastech, jako jsou ocelové konstrukce až po ochranu životního prostředí.

Od podepsání dohody o strategické spolupráci mezi oběma provinciemi v roce 2018 se obchodní spolupráce nadále zrychlovala. S rostoucím počtem projektů spolupráce a výměny talentů dosáhla pozoruhodných výsledků.

V prvních třech čtvrtletích roku 2020 se tempo růstu hodnoty celkové produkce ve stavebnictví v provincii Liao-ning změnilo z negativního na pozitivní s meziročním nárůstem o 3,8 procenta.

16 podniků ve dvou provinciích, které podepsaly dohody o spolupráci, bude provádět komplexní a důkladnou spolupráci v oblasti strojírenství, kapitálových investic, financování projektů a projektové spolupráce v rámci hlavního obchodního a výrobního průmyslového řetězce na obou stranách.

Rozvoj bydlení a rozvoj měst a venkova obou provincií současně plně využije komparativní výhody jejich podniků a posílí hloubkovou spolupráci. Například stavební podniky v Ťiang-su budou plně podporovat výstavbu projektů obnovy měst v provincii Liao-ning a přispějí tak ke sdílení zdrojů, doplňkovým výhodám a koordinovanému rozvoji mezi severní a jižní Čínou.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *