Příběh China Factory: Jaká „kouzla“ se odehrávají v chytré továrně Zoomlionu

„Továrna“ je magické místo, kde se leští nápady, září řemeslné zpracování a plní se sny. Je to také místo, kde výrobní podniky získávají konkurenční výhodu díky optimalizaci procesů a informatizaci systému.

Je to místo, kde čas odměřuje sílu technologie, změnu výroby a vytváří momenty, které rozbíjejí stereotyp a obnovují globální uznání „Vyrobeno v Číně“.

Je to místo naděje proti nejtemnějším hodinám, kdy rychlé obnovení práce v čínských továrnách významně přispělo ke stabilizaci globálních dodavatelských řetězců zjizvených pandemií.

Továrny šeptají příběhy o tom, jak se země transformuje na výrobce kvality.

„Příběh čínské továrny“, série krátkých videí vytvořených společností Xinhua Silk Road a Čínskou ekonomickou informační službou Xinhua News Agency, představuje příběhy čínských výrobních

První epizoda dorazí do společnosti Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., která je lídrem v oboru výroby high-tech zařízení v oblastech strojírenství a zemědělství. Jak chytrá je továrna Zoomlionu a co je „Team Green“? To zjistíte kliknutím na následující video.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *