Posílení podnikání je považováno za odpovědnost a poslání každého čínského podniku, říká předseda čínského výrobce lihovin Fenjiu Group

Posílení podnikání je považováno za odpovědnost a poslání každého čínského podniku, uvedl Li Čchiou-si (Qiuxi), předseda čínského výrobce lihovin Fenjiu Group.

Li učinil poznámky na Boao fóru pro podnikatele 2020, které se konalo ve dnech 4. až 5. prosince v Boao, městě v jičínské provincii Chaj-nan (Hainan).

Li vyjádřil, že čínské podniky by se měly snažit neustále zlepšovat moderní úroveň provozu a řízení svých společností ve snaze o další posílení.

Jako reprezentant čínských jemných likérů inovovala společnost Fenjiu Group poslední tři roky a dosáhla působivých úspěchů.

Výrobce lihovin vstoupil do „klubu s více než deseti miliardami“ čínského likérového průmyslu, jehož tržní hodnota přesáhla po třech letech reformy 100 miliard jüanů (asi 327 miliard Kč), čímž se stal vzorem pro reformu státních podniků (SOE).

Podle Li je klíčem k novému modelu rozvoje posílení podniků. Konečným cílem podnikání je tak posílení podniků, které jsou společné a mají stejný účel chránit zájem země a budovat silnější Čínu.

Skupina Fenjiu vždy prosazuje firemní filozofii „globálních standardů“, uvedl Li a dodal, že čínské podniky by se měly dívat na své podnikání a rozvíjet podnikání s globálním myšlením.

V roce 2019 byla značka svědkem prudkého nárůstu tržeb, přičemž její příjem z alkoholu byl téměř trojnásobný než před třemi lety.

Navzdory dopadu pandemie covid-19 v letošním roce společnost zaznamenala v prvních třech čtvrtletích letošního roku růst tržeb mezi prvními třemi společnostmi vyrábějícími alkohol v Číně, zatímco její růst čistého zisku je na prvním místě v seznamu odvětví.

Li také poznamenal, že společnost Fenjiu by měla nadále prohlubovat svou reformu založenou na domácím cyklu a vzájemném posilování domácím a mezinárodním rozvojem, aby neustále zlepšovala své konkurenční výhody.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *