Nový čínský vývojový vzor, ​​podnikání se navzájem posiluje, říká předseda představenstva Fenjiu Group

Podnikání může lépe hrát svoji roli v rámci nového čínského modelu rozvoje, který také vyžaduje podporu a propagaci podnikání, uvedl Li Čchiou-si (Qiuxi), předseda čínského výrobce lihovin Fenjiu Group.

Li učinil poznámky v nedávném rozhovoru s Xinhuanet během Boao fóra pro podnikatele, které se konalo ve dnech 4.–5. prosince 2020 v Boao, městě v jičínské provincii Chaj-nan (Hainan).

Nový model rozvoje, který se objeví v květnu, se opírá o domácí trh a zároveň umožňuje vzájemné posílení domácích a zahraničních trhů.

Klíčem k novému modelu rozvoje je posílení podniků, což je také konečným cílem podnikání, a nový vývojový model i podnikání mají za cíl vybudovat silnější Čínu, poznamenal Li.

V letošním roce je dokončeno budování dobře situované společnosti všemi dostupnými způsoby 13. pětiletého plánu. Jako státní společnost v severočínské provincii Šan-si (Shanxi) skupina Fenjiu aktivně přebírá svou sociální odpovědnost.

Nejdůležitější věcí, aby podniky mohly plnit svou sociální odpovědnost, je poskytovat spotřebitelům bezpečnější a lepší výrobky, poznamenal Li.

Podle něj společnost pomáhá kraji Čchin (Qin), chudému okresu v Šan-si (Shanxi), zmírňovat chudobu od roku 2015 založením základny pro výsadbu čiroku v kraji a vytrvalým používáním jedinečného způsobu výroby surového obilí jako výchozího bodu práce na zmírňovíní chudoby.

Fórum pro podnikatele Boao se koná již čtyři po sobě jdoucí roky a slouží jako špičková komunikační platforma pro čínské podnikatele.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *