Online reklamní aktivita propagující kulturu Pa-jü začíná v jihozápadní Číně

V úterý byla v okrese Pa-nan (Banan) v jihozápadní čínské obci Čchung-čching (Chongqing) zahájena reklamní činnost zaměřená na čínskou kulturu Pa-jü (Bayu), jejímž cílem je prohloubit chápání kultury Pa-jü lidmi a poskytnout divákům kulturní hostinu.

Aktivita potrvá do 30. prosince, během níž budou zahájeny speciální stránky H5, živé vysílání, kulturní publicita, rapová MV s tematikou kultury Pa-jü . To vše v 11 městech a krajích v S‘-čchuanu a Čchung-čching  s více než 30 kulturními projekty Pa-jü.

Jako jedna z nejvýraznějších národních kultur na horním toku řeky Jang-c ‚(Yangtze) se kultura Pa-jü těší velkému množství kulturního dědictví s cennými historickými a kulturními hodnotami, jako je výšivka Šu.

Očekává se, že tato aktivita umožní, aby se národní kultura Pa-jü omladila pomocí internetu, a aby její charakteristické kulturní a sportovní akce přilákaly v nové éře více diváků.

Pa-nan uspořádal tuto aktivitu společně s 10 městy a okresy v Čcheng-tu (Chendu) a Čchung-čching (Chongqing), aby živě představil jedinečnou kulturu Pa-jü, která kombinuje kulturní dědictví s moderními prvky, a zdůrazňuje kulturní doplnění a integraci Čcheng-tu a Čchung-čching, uvedl Feng Yimei, zástupce vedoucího okresu Pa-nan.

Jako jedna z centrálních městských oblastí hlavního města Čchung-čching shromáždil Pa-nan hlubokou kulturu Pa-jü s 3000letou historií.

První cloudové živé vysílání tematické aktivity odstartuje ve středu ve staré ulici Mu-tung v okrese Pa-nan. Publikum může nejen navštívit a dozvědět se o kulturním dědictví účastí offline, ale také sledovat vysílání online prostřednictvím platformy Xinhua Silk Road a China Travel TV.


BRInfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *